Секрет успіху найкращих здобувачів освіти: путівку в життя дала міцна сім`я

13:07, 27-11-2023

Родина для кожного українця – це особливе середовище, в якому складаються умови інтелектуального, емоційного та творчого розвитку, формуються духовні та культурні цінності. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її світогляду. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, того, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

Сім’я є берегинею культури, знань та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Міцна родина здатна зрощувати плоди любові і злагоди, сприяти реалізації здібностей усіх її членів. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава!  Тому природно, що керівництво університету, відзначаючи заслуги здобувачів  висловлює слова подяки саме батькам, які виховали чемних, розумних, порядних дітей.

Подяки батькам, підписані ректором Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, доктором технічних наук, професором, Заслуженим працівником народної освіти України Володимиром Борисовичем Толубко, отримали:

• Здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти  (доктор філософії)  Артем Снітко. Подяку висловили мамі Олені Анатоліївні.
  • Здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 4 курсу  Марина Шваб. Подяку висловили  батькам  Євгенії Кирилівні та Віталію Володимировичу.

Здавна відомо, що мама – невичерпне джерело наснаги, любові, щастя, успіху, добра та злагоди. Вона є берегинею традицій наших пращурів та всього розумного, світлого, вічного, що наповнює життя яскравими фарбами та позитивними емоціями. Подяку від ректора отримала Олена Анатоліївна, мама нашого аспіранта, (він же старший викладач кафедри, наш випускник магістратури) Артема Снітко. Він говорить, що саме мама заклала йому любов до знань, за що він їй дуже вдячний.

У 2023 році, як і в минулому, ми з радістю привітали грамотою з номінацією «Супер Стар» студентку групи МРД-41 і нашого лаборанта Марину Шваб. На питання «Як тобі вдається так гарно вчитись і працювати? Як ти все встигаєш?», Марина відповіла, що її так з дитинства привчили батьки - Євгенія Кирилівна та Віталій Володимирович, які теж отримали Подяку від ректора. Марина із міцної, дружної київської сім’ї. Не всі знають, що в Марини є сестра-близнючка, що батьки Марини виховали і викохали двох дівчат-відмінниць, які обидві вступили на бюджет в різні ВНЗ і гарно навчаються, отримують стипендію.

Науково-педагогічний колектив кафедри маркетингу пишається такими здобувачами освіти!

Дізнавайся більше про життя студентів-маркетологів,
приєднуйся до нас у соцмережах: