Зустріч студентів та випускників спеціальності «Маркетинг» з провідними фахівцями компанії «Pro-Consulting»

10:03, 02-02-2024

В рамках організації виробничої практики 31 січня пройшла зустріч студентів та випускників спеціальності «Маркетинг» з провідними фахівцями компанії «Pro-Consulting» - відомої консалтингової компанії України у сфері аналітики, маркетингових досліджень ринків, стратегічного консалтингу і бізнес-планування: Андрієм Мокряковим - старшим консультантом  Pro-Consulting та Валерією Андріяш – спеціалістом з розвитку бізнесу.

Представники компанії мали нагоду привітати випускників з отриманням дипломів магістрів маркетингу. Виступили перед студентами та випускниками та розповіли про актуальність професії маркетолога, її затребуваність  та перспективність.

Андрій Мокряков, старший консультант  Pro-Consulting докладно розповів про етапи, завдання та результати виробничої практики в компанії. Разом зі своєю колегою  Валерією Андріяш – спеціалістом з розвитку бізнесу, вони  відповіли на запитання студентів.

Pro-Consulting – член міжнародної дослідницької асоціації ESOMAR; постійний член Української Асоціації Маркетингу з 2005 року, кваліфікований консультант програм підтримки малого і середнього бізнесу ЄБРР з 2010 року

Наших студентів запросили в межах виробничої практики пройти стажування в компанії, з подальшим отриманням сертифікатів та бути працевлаштованими в Pro-Consulting.

Програма стажування включає виконання поточних завдань в рамках проектів компанії Pro-Consulting.  Перед кожним студентом буде поставлена задача - проведення стандартного дослідження ринку споживчих товарів. План практики (навчання і практичне відпрацювання) включає:

1. Розбір баз даних та розрахунки.
  2. Аналіз асортименту.
  3. Аналіз споживачів.
  4. Аналіз тенденцій.
  5. Брендинг та реклама.
  6. Висновки та прогнози.

За підсумками стажування студентам, які відповідають стандартам компанії Pro-Consulting, буде запропоновано постійне робоче місце.

Бажаємо нашім студентом успішно пройти випробування, отримати сертифікати та цікаву роботу в престижній компанії!