Регіональний семінар МСЕ в ДУТ – ознака світового рівня якості

12:47, 27-11-2016

Протягом 17-18 листопада 2016 р. у Державному університеті телекомунікацій проходив Регіональний науково-практичний семінар країн СНД та Грузії Міжнародного Союзу Електрозв’язку «Тенденції розвитку конвергентних мереж: рішення пост - NGN, 4G і 5G»

Мета Семінару – обмін досвідом та обговорення проблем побудови мереж 4G і 5G.

Були розглянуті актуальні питання:  розвитку мереж пост – NGN; надання послуг та якості обслуговування у мережах; планування та оптимізація мереж мобільного зв'язку; безпеки в мережах мобільного зв'язку; нормативно-правові та економічні аспекти впровадження технологій 4G і 5G.

Під час Семінару проходила виставка сучасного телекомунікаційного обладнання.

Міжнародне представництво учасників Семінару (Швейцарія, Нідерланди, Республіка Молдова, Болгарія, Україна), високий професіоналізм доповідачів та наукова обґрунтованість змісту доповідей стали ознакою світового рівня якості заходу.

За результатами участі у Семінарі було видано сертифікати та почесні знаки "Учасник Регіонального семінару МСЕ в Державному університеті телекомунікацій». Серед нагороджених – завідувач кафедри маркетингу д.е.н., професор Виноградова О.В.

Цікаві доповіді, аргументовані висновки та пропозиції, обговорення спільних шляхів вирішення проблем побудови сучасних конвергентних мереж – все це нікого не залишило байдужим. Чітка організація проведення Семінару, високоякісна мовна підтримка, сучасні організаційно-технічні засоби підтвердили спроможність нашого університету організовувати і проводити науково-практичні заходи найвищого рівня.