Укр.

Вдосконалення фахової майстерності науково-педагогічного персоналу кафедри маркетингу

18:49, 17-12-2016

Кафедра маркетингу готує професійно-компетентних і креативних фахівців-маркетологів для сфери телекомунікацій:

Гарантом якості підготовки фахівців з маркетингу є високопрофесійний склад науково-педагогічних працівників кафедри, які мають значний досвід роботи у науково-дослідній сфері, маркетинговій діяльності, підприємництва та управління

На кафедрі з 6  викладачів, які забезпечують навчальний процес  (всі – штатні), - 5 або 83 % мають науковий ступінь. З них - троє (50%) мають педагогічний стаж більше 10 років, інші – більше 5.

Напрямами підвищення фахової майстерності науково-педагогічного персоналу кафедри маркетингу є:

1.    Підготовка власних кадрів вищої кваліфікації шляхом виконання наукових досліджень.

2.    Активна участь у науково-практичних та науково-методичних конференціях, семінарах тощо.

3.    Стажування на фахових кафедрах провідних  ВНЗ та профільних установах

Першій напрям - підготовка власних кадрів вищої кваліфікації шляхом виконання наукових досліджень.

• Над докторською дисертацією працює доцент кафедри маркетингу к.е.н., доц. Євтушенко Наталя Олександрівна.
  • Наукову роботу на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук виконує старший викладач кафедри Крижко Ольга Валеріївна.

Другий напрям - активна участь у науково-практичних та науково-методичних конференціях, семінарах тощо.

• Викладачі кафедри постійно приймають участь у міжнародних семінарах, наукових конференціях і симпозіумах, завдяки чому поліпшуються та розширюються знання з проблем наукових досліджень та педагогічної майстерності.

Третій напрям - стажування на фахових кафедрах провідних  ВНЗ та профільних установах.

• Протягом 2016 року викладачі кафедри пройшли стажування у        навчальних закладах:
  • ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»,
  • ДВНЗ  «Університет Менеджменту Освіти»  НАПН України,
  • Державний університет телекомунікацій
  • Фахових профільних установах та організаціях:
  • ТОВ «ЛС-Лоджистік»
  • UDS Consulting.
  • Web Challenge з івент та проджект менеджменту.
  • Free Online Learning
  • British Council
  • Cthnbasrfn Open2Study

Інформація щодо підвищення кваліфікації викладачів кафедри маркетингу у 2016 році наведена у таблиці:

ПІБ викладача

Установа, підрозділ

Євтушенко Н.О.

• ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», кафедра маркетингу

Плахотнікова Л.О.

• ДВНЗ  «Університет Менеджменту Освіти»  НАПН України
  • ТОВ «ЛС-Лоджистік»,  м. Київ,  відділ маркетингу

Дарчук В.Г.

• ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», кафедра маркетингу
  • ТОВ «ЛС-Лоджистік»,  м. Київ, відділ логістики

Дрокіна Н.І.

• UDS Consulting. Курс “Microsoft Dynamics CRM Project Manager”
  • Web Challenge з івент та проджект менеджменту.
  • Free Online Learning з курсів: Modern Project Management - Managing the Project Start-up, Scheduling and Budgeting, Diploma in Project Management, Sales Prospecting and Lead Generation, Effective Communication and Sales Techniques, Understanding Your Customers to Drive Sales. Сертифікат British Council з курсу «Exploring English: Magna Carta». Cthnbasrfn Open2Study з курсу «Management for a Competitive Edge». Сертифікат edX з курсу «Introduction to Project

Крижко О.В.

старш. викладач

• ДУТ,   "Менеджмент  організацій  і  адміністрування»

Таким чином, викладачі кафедри маркетингу постійно працюють над вдосконаленням педагогічної майстерності, наукової обізнаності та поглибленням фахового досвіду, що є запорукою високопрофесійного рівня підготовки студентів з дисциплін кафедри.