Укр.

Зустріч з учнями Харківського коледжу зв’язку

10:47, 06-04-2017

05 квітня відбулася екскурсія університетом учнів Харківського коледжу зв’язку Державного університету телекомунікацій. Екскурсію проводила проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, професор - Беркман Любов Наумівна, яка представила основні структурні одиниці вузу,  які приймають участь у підготовці майбутніх фахівців за усіма спеціальностями та спеціалізаціями університету.

В ході екскурсії  учні відвідали навчальну лабораторію  маркетингових досліджень, презентацію якої зробив  директор Навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва, кандидат технічних наук - Федюнін Сергій Анатолійович. Він  надав інформацію про  особливості підготовки студентів за спеціальностями інституту, розповів про плідну співпрацю з провідними компаніями сфери телекомунікацій, практико-орієнтоване навчання.

Завідувач кафедри маркетингу доктор економічних наук, професор Виноградова Олена Володимирівна  акцентувала увагу присутніх на  сучасному маркетинговому інструментарію, конкурентних перевагах у вигляді навичок і практичних знань ІТ-маркетингу, які майбутні фахівці-маркетологи зможуть отримати саме у нас. Було зроблено наголос на те, що, за дослідженнями Work.ua Інтернет-маркетолог є самою високооплачуваною вакансією на ринку праці!

Було приємно побачити іскорки небайдужості у очах дітей,  отримавши незабутнє враження від екскурсії у Державному університету телекомунікацій.

Впевнені, що ця талановита молодь буде отримувати найсучасніші знання, фахові компетенції, що затребувані ринком праці, саме у нашому університеті!