ВІД СТУДЕНТСЬКОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ГРУПИ ДО ПОТУЖНОЇ КОМАНДИ ОДНОДУМЦІВ!

16:37, 26-08-2017

«Зібратися разом - це початок.
Працювати разом - це прогрес.
Триматися разом - це успіх.»

Генрі Форд

На загальних зборах трудового колективу ДУТ було презентовано новий курс «Групова динаміка та комунікації». Ця дисципліна планується до викладання кафедрою маркетингу у новому навчальному році для студентів 1 курсу. Лектор – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу Виноградова Олена Володимирівна. Практичні заняття проводить доцент кафедри маркетингу - кандидат економічних наук, доцент Євтушенко Наталя Олександрівна.

Студенти-першокурсники приходять навчатися не лише майбутній професії. Дуже важливо навчити їх усвідомлювати свою роль у житті, успішно адаптуватися до нового колективу, вміло керувати своїм часом, долати стрес, запобігати конфліктних ситуацій, ефективно вирішувати завдання спільно з іншими учасниками команди, створювати власний імідж та постійно самовдосконалюватися, набути впевненості в собі, відкрити здатність до самоконтролю і самокорекції своєї особистості.

На досягнення цієї мети спрямоване змістовне наповнення дисципліни, методи навчання – проблемні лекції, дискусії, тренінги, кейси, рольові ігри, психологічні ігри, тести, опитувальники, тощо. Передбачається залучення до занять провідних психологів - фахівців з тренінгів особистісного росту і комунікативних умінь; відомих людей з успішною кар’єрою.

Дисципліна «Групова динаміка та комунікації» надасть розуміння:

• сутності міжособистісних комунікацій в груповий та командній роботі; особливостей професійної діяльності у групі та команді;
  • засобів досягнення соціально-психологічних ефектів групової роботи;
  • основних складових розвитку особистої відповідальності;
  • місця конфліктів в професійних комунікаціях та раціональної поведінки в конфлікті;
  • особливостей управлінського спілкування, ролі лідерства
  • проблем і факторів ефективності і успіху комунікативної взаємодії
  • методики саморозвитку і самореалізації та розвитку групи і команди.

Як казав Енрдю Карнегі - «Робота в команді - це здатність направляти індивідуальні зусилля до однієї мети і йти до нєї разом. ..- це те, що дозволяє звичайним людям досягти вражаючих результатів».