Карантин з користю: онлайн-курси для маркетологів від Coursera, музеї та бібліотеки

10:32, 30-04-2020

«Час безкоштовний, але він безцінний»
Харві Маккей

Відчути себе американським студентом навесні 2020 стало набагато простіше. Освітня платформа Coursera, заснована професорами інформатики Стенфордського університету, через пандемію коронавируса відкрила безкоштовний доступ до університетських курсів для можливості дистанційного навчання. З проектом співпрацюють понад 108 провідних університетів з усіх країн світу, зареєстровано понад 24,5 млн. користувачів. У розділі Coursera for Campus є близько 4000 курсів з різних спеціальностей. Тут можна знайти багато корисної та цікавої інформації як для студентів, так і для фахівців з великим досвідом. Безкоштовно доступні навіть курси за програмами Master of Business Administration.

Вчіться онлайн і отримуйте сертифікати від провідних університетів-партнерів проекту: Стенфорд, Єль, Університет Джонса Хопкінса, Пенсільванський, Единбурзький університети, Лондонська школа економіки, а також компаній Google, Яндекс та інших. До речі, багато онлайн-лекції мають українські або російські субтитри. Так наприклад:

1. Цифровий маркетинг – серія з 7 курсів від Іллінойського університету
  2. Маркетингова аналітика від Університету Вірджинія
  3. Стратегія контент-маркетингу від Каліфорнійського університету
  4. Основи персонального брендингу від Університету Вірджинія
  5. Пошукова оптимізація (SEO) з 5 курсів від Каліфорнійського університету
  6. Вірусний маркетинг та створення заразного контенту від Пенсільванського університету
  7. Управління брендом: вирівнювання бізнесу, бренду та поведінки від Лондонського університету
  8. Маркетинг в соціальних мережах від Північно-Західного університету:
  9. Бізнес-аналітика від Пенсільванського університету
  10. Від Excel до MySQL: способи аналізу бізнес-даних від Університету Дюка (5 курсів, сертифікат)

та багато інших. Поки що безкоштовний доступ відкрито до 31.07.20, так що поспішить на https://www.coursera.org. Успішного навчання!

Українські маркетологи-практики зараз пропонують також багато цікавого: Так, наприклад, безкоштовна Serpstat Академія по роботі з інтернет-маркетингом обіцяє навчити пошуковій аналітиці. У базовому курсі ви навчитеся працювати з Serpstat, збирати семантику для сайту, робити технічний аудит і аналізувати конкурентів. По закінченню курсу всі учасники отримують сертифікати.

А після навчання можна і відпочити і заодно підвищити свой кругозір: 10  музеїв відкриті для відвідування з дому: показують віртуальні тури і онлайн-колекції. ⠀

1. Пінакотека Брера (велика галерея) – Мілан
  2. Галерея Уффіці –  Флоренція
  3. Музеї Ватикану
  4. Археологічний музей  –  Афіни
  5. Прадо  –  Мадрид
  6. Лувр  –  Париж
  7. Британський музей  –  Лондон
  8. Музей Метрополітен  –  Нью-Йорк
  9. Ермітаж  –  Санкт-Петербург
  10. Національна галерея мистецтв – Вашингтон

І ще круті можливості для саморозвитку у період самоізоляції:

Ще не пізно завантажити стільки книг, скільки лише вдасться, вмоститись на канапі з чаєм, та читати, читати, читати. Оскільки видавництво Альпіна Паблішер надало безкоштовний доступ до електронних версій 70 книг. Сервіс Storytel пропонує 30 днів безкоштовного прослуховування аудіокниг.  Smart Reading  відкрив доступ до своєї бібліотеки саммері – концентрованих тез із книжок різних галузей.

Публічна бібліотека Нью-Йорку дозволила безкоштовно завантажувати більш ніж 300 000 книжок зі своїх архівів.

Бібліотека Слухай – аудіокниги українською.

Приємного навчання, саморозвитку і відпочинку!