Ми пам’ятаємо про генія українського народу!

14:37, 09-03-2021

Україна — це особистості, які формують обличчя її історії[1]

“Виміри життя”: Діамант у кожусі.[2]

В історії кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою.

Таким поетом українського народу є Тарас Григорович Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського генія.

Шевченко – велетень духу, митець могутньої творчої сили, непримиренний борець за справедливість, за національне і духовне відродження України.

9 березня 2021 року виповнилося 207 років від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка – українського мислителя, який залишив нам свої неоціненні надбання і який вселяв у слабких надію і віру.

Ми пам’ятаємо про генія українського народу!

«Шевченко, як мораль, як естетика, як національна гордість, як самосвідомість ніколи з нашого народу не випадав. Ніколи. Шевченко завжди був і гордістю, і честю, і надією, і мужністю і прикладом для усього народу»[3].

Учітеся, читайте,
І чужому навчайтеся,
І свого не цурайтеся.

Народе мій, для всіх завжди відкритий,