Укр.

Щоденники кіберзахисника. Дмитро Довгань

17:49, 07-06-2023

Ми пишаємося тим, що наш студент 4 курсу - Дмитро Довгань працював в Національній службі здоров’я України, організації, яка має стратегічне значення для України. Дмитра, який вивчає кібербезпеку на кафедрі ІКБ, запросили на практику у НСЗУ завдяки його винятковим якостям. Начальник відділу Інформаційної безпеки та розподілу доступів Департамента інформаційних технологій Національної служби здоров’я України - Ластовенко Сергій Олександрович високо оцінив майбутнього бакалавра за серйозний підхід до завдання.

За час роботи у НСЗУ Дмитро пройшов комплексне навчання структурі безпеки організації з акцентом на ліквідацію та попередження збитків. Він брав активну участь у розробці різних пов’язаних сценаріїв і успішно використовував програмне забезпечення, таке як QRadar, Splank Enterprise, Palo Alto Networks і Zenoss.

Крім того, Дмитро Довгань провів тестування та дослідження фінансової системи Gophish і склав звіт із цінними рекомендаціями для відділу Інформаційної безпеки та розподілу доступів НСЗУ.

Нам приємно дізнатися, що Дмитро цінує практичні завдання, високий рівень викладання англійської мови та можливість поєднувати навчання з роботою за фахом, яку пропонує кафедра IKB. У майбутньому студент бачить себе керівником відділу безпеки в українській чи міжнародній організації.

Бажаємо Дмитру Довганю подальшого натхнення, старанності та успіхів у його починаннях!