Досвід вивчення предмету «Захист від шкідливого програмного забезпечення» під керівництвом викладача кафедри ІКБ - Бойко Анни Олександрівни

11:35, 22-01-2024

Під час навчання на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки студенти ознайомлюються з великою кількістю інформації, знань та практичного досвіду. Одним із найцікавіших, важливіших та улюблених предметів бакалаврів 2 курсу є «Захист від шкідливого програмного забезпечення», який здобувачі освіти вивчають під керівництвом викладача Бойко Анни Олександрівни. Анна Олександрівна може пояснити складні поняття зрозумілим для студентів способом. Вона активно слухає і заохочує відкрите спілкування в класі. Молодий викладач захоплена своїм предметом і щиро любить ділитися знаннями зі студентами. Цей ентузіазм надихає студентів глибше вивчати матеріал. Захист від зловмисного програмного забезпечення є важливою темою кібербезпеки, і  включає різні стратегії та технології, спрямовані на запобігання, виявлення та пом’якшення впливу зловмисного програмного забезпечення, широко відомого як шкідливе програмне забезпечення. Шкідливе програмне забезпечення – це широкий термін, який охоплює різні типи шкідливого програмного забезпечення, зокрема віруси, черв’яки, трояни, програми-вимагачі, шпигунські програми тощо.

Але головною родзинкою викладання Анни Олександрівни є не тільки глибокі та всебічні знання про сучасні загрози і механізми для ефективного захисту від шкідливих програм, а створення у студентських колективах дружнього настрою, який надихає на отримання знань і, навіть, перетворює заліки та екзамени на веселу вечірку. Адже відмінники, зокрема, груп БСД 2 курсу, отримавши, як завжди, зразкові бали не поспішають насолоджуватись перемогою. Вони проводять консультації для колег, готуючи їх до заліків, перевіряючи лабораторні роботи і готовність до відповідей на профільні питання. Завдяки кропіткій праці всезнайок під чутливим менторством Анни Бойко більшість бакалаврів успішно проходять всі заліки і отримують позитивні оцінки. Спільні зусилля студентів та викладачів кафедри ІКБ призводять до унікальної атмосфери на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпки, де навчання — це не лише процес, але й весела і захоплююча гра.