Святкове вручення дипломів магістрам кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки: урочистий момент у житті майбутніх захисників інформації

15:05, 31-01-2024

Урочисте вручення дипломів магістрам по закінченню 6 курсу кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки (ІКБ) стало неперевершеною подією в житті випускників. Цей важливий момент відзначався особливою урочистістю, адже дипломи з відзнакою під оплески вручав високоповажний ректор, професор, доктор технічних наук та заслужений працівник народної освіти України - Володимир Борисович Толубко. Магістри кафедри ІКБ пройшли стежку підготовки, що визначалась високим стандартом навчання та наставництвом визначених у галузі експертів. Під керівництвом найкращих викладачів кафедри, вони засвоїли всі тонкощі методів та засобів захисту інформації, отримавши навички, необхідні для успішної роботи у сфері кібербезпеки. Ці навички включають аналіз та виявлення потенційних загроз, розробку ефективних стратегій захисту, а також вміння взаємодіяти з сучасними технологіями для забезпечення цілісності та конфіденційності інформації.

Дипломи з відзнакою, були вручені найкращим студентам, чиї кваліфікаційні роботи відповідали всім методичним вимогам, а повнота та висока компетентність презентацій і відповідей вражала. Серед щасливих випускників, які отримали високу відзнаку, були: Артем Павлюк, Олександр Скибун, Ігор Якубович, Ігор Мурзін, Дар'я Шулімова, Олександр Іллюша, Вікторія Кицюк, Володимир Колесник, Петро Лисенко, Валентин Кизим та Костянтин Соколянський. Привітати молодь завітав представник компанії-партнера кафедри ІКБ, компанії ESET - керівник служби технічної підтримки в Україні, Олександр Іллюша. Він висловив щиру подяку викладачам кафедри та ректору за виховання та направлення студентів на шлях захисників інформації. Олександр Іллюша зауважив, що багато випускників успішно працюють в ESET, допомагаючи захищати кіберпростір України. Компанія ESET була заснована у 1992 році і швидко стала однією з провідних у галузі кібербезпеки. Метою ESET є забезпечення найвищого рівня захисту від інтернет-загроз, пропонуючи інноваційні технології та ефективні рішення для користувачів у всьому світі.

Свято завершилося пісенним привітанням від студентів університету, створивши теплу та незабутню атмосферу. Ця подія не лише відзначила успішний етап завершення навчання, але й підкреслила важливість внеску роботи молодих спеціалістів кафедри ІКБ у сферу кібербезпеки, сприяючи розвитку індустрії в Україні та за її межами.

Вітаємо наших талановитих магістрів із завершенням навчання! Бажаємо вам величезного успіху у  подальшому професійному та особистому розвитку. Нехай отримані знання і навички стануть невичерпним ресурсом для досягнення нових висот у кар'єрі. Сподіваємось, що ваші таланти та ентузіазм принесуть чисельні досягнення і розкриють нові перспективи у сфері захисту інформації.