Інформаційний день Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки»

09:52, 10-06-2016

27 травня 2016 року в рамках візиту в Україну заступника Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці, посла Соріна Дукару у Великому конференц-залі Національної академії наук України відбувся Інформаційний день наукової Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки».

В роботі Інформаційного дня взяли участь посол, заступник Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці Сорін Дукару, керівниця Офісу Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» Деніз Бетен, радник Президента України з гуманітарних питань, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Народний депутат України Ольга Богомолець, перший Віце-президент Національної академії наук України, академік НАН України Володимир Горбулін, віце-президент НАН України, академік НАН України Анатолій Загородній, а також завідувач кафедрою ІКБ ННІЗІ Державного університету телекомунікацій Бурячок Володимир Леонідович.

Під час сесії «Програма НАТО «Наука заради миру і безпеки» в Україні: триваюче співробітництво та досягнення» заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха зробив презентацію щодо стану науки в Україні і співробітництва з Програми «Наука заради миру і безпеки».

Учасники мали змогу познайомитись з основними положеннями Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки», механізмами її реалізації, практикою використання грантів НАТО для фінансування перспективних наукових досліджень з тематики безпеки, отримати практичні рекомендації щодо процедури подання проектних заявок.