Успішне проходження студентами першого курсу в академії Cisco курсу Introduction to Cybersecurity (Вступ до Кібербезпеки)

16:36, 14-12-2021

Щоб стати хорошими спеціалістами і отримати перше високооплачуване робоче місце, студентам вже з першого курсу потрібно активно вивчати предмети по спеціальності.  Цього року студенти першого курсу під керівництвом завідуючої кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Гайдур Галини Іванівни пройшли курс Cisco Introduction to Cybersecurity (Вступ  до Кібербезпеки).

В цьому курсі студенти дізналися, що таке кібербезпека і як відбувається розвиток цієї галузі, вивчили основи безпечної роботи в Інтернеті, в них з’явилося розуміння того, як зловмисники використовують шкідливе ПЗ і як захистити людей від атак, дізналися про загрози у банківській сфері, сфері телекомунікацій, охорони здоров’я, інших галузях промисловості, а також на стику кількох з них.

Попит на фахівців в галузі Кібербезпеки росте в 3 рази швидше, ніж в будь-який інший ІТ спеціалізації. Уряди багатьох країн вважать за один з пріоритетів навчання працівників хоча б основам Кібербезпеки. Сьогодні персональні дані громадян потребують захисту так само як і конфіденційні дані компаній, більша кількість з’єднань робить ці дані більш уразливими для атак. Все це як наслідок збільшує попит на фахівців, що володіють навичками в галузі Кібербезпеки.

Після успішного завершення навчання студенти отримали Сертифікат про проходження курсу Introduction to Cybersecurity.