Укр.

Чергове засідання наукового студентського гуртка «Інфокомунікації в космічному просторі»

17:37, 25-12-2015

16 грудня відбулося виїзне засідання наукового студентського гуртка «Інфокомунікації в космічному просторі». Учасники засідання, перебуваючи на екскурсії у Головній астрономічній обсерваторії НАН України, провели спостереження зоряного неба: Місяця, зоряних скупчень та розділення подвійних зірок.

Спостереження проводилися на телескопі АВР–2 (збільшення  80х, 120х, 180х і  360х крат). На жаль, в цей вечір спостерігати планети не вдалося, тому що всі вони знаходилися нижче лінії горизонту, і їх не було видно. Нижче наведені фото, які зробили учасники екскурсії через цей телескоп, використовуючи свої мобільні телефони – смартфони.