Курси підвищення кваліфікації

11:25, 28-03-2016

Протягом двох днів 25-26 лютого 2016 викладачами кафедри Інфокомунікацій Недашківським О.Л., Тарбаєвим С.І. та Макаренко А.О. для працівників ПАТ «Укртелеком», які були запрошені на навчання проведено тренінг за темою «Поняття технологій  xDSL, FTTx, GPON, WIFI для побудови мереж доступу».

Місце проведення навчання: м. Київ, вул. Солом’янська, 7 лабораторія кафедри Інфокомунакацій.

В рамках тренінгу були висвітлені питання побудови мереж абонентського доступу; сценарії їх побудови; технології xDSL, FTTx, Wi-Fi, хPON та її використання для розгортання мереж доступу.

Практична частина складалась з освоєння принципів з застосування xDSL обладнання типу Watson; застосування ПЗ віртуального моделювання PacketTraser для створення проектів IP-мереж; вивчення архітектури мережі GPON на обладнанні Alcatel-Lucent; огляд пасивних елементів PON та методики розрахунку та балансування оптичних сегментів пасивних оптичних мереж.

За результатами вихідного контролю всі слухачі отримали сертифікати про успішне освоєння матеріалу.

Результати по групі

AVR

MIN

MAX

СУММА БАЛІВ

РЕЗУЛЬТАТ по групі

+253,44 %

Викладачі та організатори тренінгу щиро вітають учасників тренінгу та бажають їм успіхів у застосуванні нових знань та навичок у своїй професійній діяльності!