Укр.

Профорієнтаційна робота кафедри ІК

10:09, 15-04-2016

Після прийняття рішення щодо введення в державному університеті телекомунікацій нових спеціальностей і спеціалізацій на кафедрі Інфокомунікацій почався етап активного доведення цієї інформації до випускників навчальних закладів.

Зараз випускники стоять перед непростою задачею вибору вищого навчального закладу та спеціальності, яка приноситиме не тільки хороший заробіток, але й задоволення. Обираючи спеціальність, усі орієнтуються на її престижність, дохід та свій подальший розвиток. При проведенні кафедрою ІК профорієнтаційної роботи, а саме під час бесід з випускниками навчальних закладів, обов’язково відмічається, що всі ми живемо в інформаційному суспільстві, де без мобільного телефону, комп’ютера, інтернету (тобто без ІТ-технологій) більшість молоді не може навіть уявити свого життя. Наголошується, що, незважаючи на загальну економічну кризу, галузь ІТ-технологій має найвищі темпи зростання. Наводяться конкретні дані, перш за все, про середню заробітну плату в ІТ-галузі: у 2015 році -  близько 12 тис. грн. Базовим закладом для якісної підготовки висококваліфікованих фахівців сфери ІТ-технологій є Державний університет телекомунікацій. В профорієнтаційній роботі беруть активну участь усі співробітники кафедри. За останні два тижні цією роботою було охоплено 10 навчальних закладів, заповнено близько 30 анкет випускниками, які зацікавились нашим університетом завдяки надані під час бесід інформації. Робота кафедри з профорієнтації продовжується. На фото: робочі моменти зустрічей.