Участь у Всеукраїнському конкурсі “Професіонали майбутнього- 2016”

11:51, 03-06-2016

30 травня 2016 року студенти-учасники конкурсу Державного університету телекомунікацій взяли участь у 10 (ювілейному) Всеукраїнському конкурсі “Професіонали майбутнього 2016”:

• Криворот Ігор Анатолійович, ІМД-41;
  • Кононенко Владислав Вікторович, ІМД-41;
  • Заманський Микита Юрійович, ІМД-42;
  • Сьомкін Олексій Валерійович, ІМД-42;
  • Цапенко Олександр Анатолійович, ТСД-42.

Під керівництвом куратора зав. кафедри Інфокомунікацій, д.т.н., професора Жураковського Богдана Юрійовича.

Протягом 3 місяців команда нашого університету розробляла та готувалась представити свій проект на тему  «Технічні рішення для впровадження нових послуг з використанням технологій широкосмугової передачі даних».

Робота наших студентів була високо оцінена працівниками технічного напряму роботи компанії МТС Україна, а студенти-учасники були запрошені до співпраці.

Компанія Huawei, яка являється постійним партнером конкурсу, визначила і нагородила команду Державного університету телекомунікацій, яка представила «Найбільш інноваційне рішення». Всім учасникам команди нашого університету компанія Huawei подарувала цінні призи.