Захист бакалаврських робіт по кафедрі ІКТ

10:10, 08-06-2017

Починаючи з 7 червня,  в Державних комісіях проходить захист бакалаврських робіт студентами 4 курсу. Бакалаврські роботи, які виконувались під керівництвом викладачів кафедри інформаційно-комунікаційних технологій, були успішно захищені і одержали високі оцінки.

На фото – робочі моменти захисту.

Кафедра інформаційно-комунікаційних технологій запрошує бакалаврів до вступу в магістратуру і пропонує теми магістерських атестаційних робіт за спеціалізацією кафедри.

Інформаційно-комунікаційні технології - це один із найбільш пріоритетних напрямків, які в ХХІ сторіччі стали визначальними. Тому практично реалізувати важливі завдання – інформатизацію держави та входження до глобальної інформаційної інфраструктури - зможуть майбутні фахівці нового покоління – сьогоднішні випускники-бакалаври.

Сфера діяльності випускників магістратури поширюється на всі галузі сучасного суспільства, де використовуються інфокомунікаційні технології.