Участь студентів кафедри штучного інтелекту в Offline-грі KIDS2IT

22:03, 29-06-2023

18 травня команда Kharkiv IT Cluster завітала до Державного університету телекомунікацій у Києві!

В межах меморандуму про співпрацю між Kharkiv IT Cluster та Державним університетом телекомунікацій вже реалізована низка заходів. Студенти Державного університету телекомунікацій є активними учасниками проєкту Open IT, а викладачі кафедри Штучного інтелекту успішно завершили курс підвищення кваліфікації.

Разом з майбутніми абітурієнтами та студентами кафедри Штучного інтелекту було обговорено особливості розробки ІТ-проєктів, їх цикл та ролі в команді.

Проєкти, до розробки яких долучились учасники offline-гри Kids2IT:

1. Дрон для військових

Перша команда обрала для себе напрямок розробки військових дронів для розмінування. Ця розробка може виявляти як пелюстки, так і протитанкові міни, що закопані у землю. Важко занизити актуальність цієї розробки в умовах сьогодення! Хлопці та дівчата розробили декілька дизайнів та навіть створили перший макет дрона вже під час гри. Також, працюючи над удосконаленнями в майбутньому з'явилась ідея додати можливість керування дроном не тільки оператором, але й штучним інтелектом, тож команда ще працює над безпекою та введенням нових технологій до пробної версії.

1. Браслет для гіпертоніків

Чи мало людей страждають від перепадів тиску, й особливо це стосується людей похилого віку. Тож наступна команда в турботі про рідних та близьких розробила концепт браслету або годиннику, який допомагає прогнозувати приступи і попереджає про них володаря. Окрім того, браслет може надсилати сигнал до швидкої медичної допомоги у випадку сильного нападу та надсилати повідомлення про стан носія контактним особам. Завдяки таким розробкам, ми завжди зможемо турбуватись про близьких.

1. Термінал та власна валюта

Чи бувало так, що ви забували картку в банкоматі? А ваші рідні та близькі? Третя команда розробила спеціальний термінал, який не потребує карток, а підʼєнуються за допомогою двухфакторної аутентифікації з вашим телефоном. До речі, якщо ваш телефон віддаляється від терміналу на певну відстань, то термінал автоматично виходить з вашого акаунту, щоб зловмисники не могли скористатись вашим банківським акаунтом.

Викладачі та студенти кафедри Штучного інтелекту вдячні нашим партнерам Kharkiv IT Cluster за проведення профорієнтаційної гри з нашими абітурієнтами та запрошуємо до подальшої плідної співпраці!

Якщо ти себе бачиш співробітником відомих міжнародних ІТ-компаній, запрошуємо  на найперспективнішу освітню програму – Штучний інтелект!

Отримати консультацію для вступу на освітню програму Штучний інтелект:

Завідувач кафедри - Зінченко Ольга Валеріївна

Телефон, Viber / Telegram: +38(063) 3503263