Нові відкриття в області штучного інтелекту

10:36, 04-10-2023

Компанія Tesla показала відео з новими можливостями робота-гуманоїда Optimus, також відомого як TeslaBot.

Ми живемо в захоплюючу еру штучного інтелекту, де інновації стають реальністю. Дозвольте представити вам Optimus, робота-гуманоїда від Tesla, також відомого як TeslaBot. Цей 1,8-метровий автономний робот вражає своєю антропоморфною структурою та неймовірними здібностями.

Optimus здатний виконувати найрізноманітніші завдання, від роботи на кухні до вантажопереносу. Він володіє розумовим мисленням, може відповідати на запитання та навіть навчатися від вас. Ця інноваційна технологія є майбутнім, і ми маємо унікальну можливість долучитися до її розвитку.

Навчання на кафедрі штучного інтелекту дозволить вам розуміти, як працює Optimus та подібні роботи. Це відкриє перед вами безмежні можливості в галузі інновацій, роблячи вас частиною цього захопливого шляху.

Нехай TeslaBot надихає вас на вивчення штучного інтелекту та робототехніки. Приєднуйтесь до нас на кафедрі, і ми разом будемо творити майбутнє інтелектуальних роботів!