Професії, якими зможуть оволодіти випускники кафедри Штучного інтелекту

15:31, 16-02-2024

Популярність штучного інтелекту зростає з кожним днем. Ми бачимо масштабний тренд на нейронні мережі, які вже можуть генерувати зображення, писати коди, робити описи та багато іншого. Тому, якщо ви думаєте про те, щоб отримати перспективну професію запрошуємо на навчання на кафедру Штучного інтелекту ДУІКТ.

Наші випускники отримують наступні професії:

• Інженер робототехніки

Ця професія для тих, кого ваблять роботи, створення нових механізмів, які спрощуватимуть життя людини в майбутньому.

• Software Engineer (Інженер ПЗ)

Програмне забезпечення — це також основа всіх нейромереж і зараз ми бачимо тенденцію, коли штучний інтелект додають до програмного забезпечення тих чи інших компаній, щоб поліпшити їх продукти.

• Computer Vision Engineer (Інженер комп'ютерного зору)

У ШІ немає «очей» але для написання текстів, розпізнавання обличь та небезпек (якщо ми говоримо про автопілот) йому потрібно якось розпізнавати об'єкти перед собою та реагувати на них. Цього його навчають Computer Vision Engineer.

• Data Scientist

Фахівці цієї професії допомагають ШІ, а також самі обробляють велику кількість даних для того, щоб оптимізувати якийсь процес, вивчити алгоритми поведінкового фактора (покупців, наприклад), покращити роботу компанії та видати правильні дані аналітикам. Data Scientist повинен мати навички не тільки програмування, але й аналітичне мислення, щоб швидко помічати у великому обсязі цифр, якісь закономірності.

• Big Data Engineer або Architect

Це гібрид попередньої професії та Data Analitic. Для таких фахівців необхідне не тільки знання програмування на високому рівні, а й уміння працювати з SQL та NoSQL, хмарними платформами, знання алгоритмів даних та структур та інші особливості.

Оволодійте найкращими професіями сьогодення і майбутнього на кафедрі Штучного інтелекту в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій.