Укр.

Державний Університет Телекомунікацій запрошує вас долучитися до найпопулярнішого напрямку в сфері науки «Штучного інтелекту»

10:00, 25-04-2021

Штучний інтелект може перемагати людей в стратегічних іграх, читати краще, краще аналізувати, розробляти кращі юридичні контракти і навіть писати кращі пісні.

Смарт-технології передбачають використання комп’ютерних систем і мікропроцесорів для виконання щоденних завдань і обміну інформацією. Смарт-технології нас оточують уже давно, але ми не завжди звертаємо на них увагу. Комп’ютери, камери спостереження, електронні карти, GPS-навігатори — усе це належить до «розумних» технологій і дійсно приносить користь людям.

Smart-економіка — це технології, які надають можливість раціонально та ефективно використовувати існуючі ресурси.

Найпоширеніші продукти смарт-технологій:

• Smart-автомобіль.
  • Smart-телевізор.
  • Smart-ліки.
  • Smart-будинки.
  • Smart-годинник.
  • Smart-фон.
  • Smart-розетка.
  • Робот-пилосос.

У середині 1980-х років у соціології при вивченні процесу колективного прийняття рішень з’явився новий термін «Технології колективного інтелекту» — здатність групи людей більш ефективно знаходити розв’язання поставлених задач, ніж індивідуально.