Укр.

Цікаві факти про Штучний Інтелект

12:45, 30-04-2021

4 млрд гаджетів сьогодні облаштовані технологією штучного інтелекту. Найчастіше це система розпізнавання голосу.

За 6 років очікується зростання ринку програм зі ШІ у 50 разів, з 1,4 млрд $ до 59,8 млрд $.

Очікуване зростання світового ВВП 2030 року завдяки ШІ сягне майже 16 трильйонів доларів.

38% професій у США будуть неактуальними через розвиток штучного інтелекту.

Більш ніж половина топ менеджерів США використовують технологію для аналізу ефективності своїх працівників та бізнес-процесів компанії.

2020 року кожен третій бізнес матиме у штаті хоча б одного робота, наприклад чат-бота для продажів. До того ж часу у світі працюватиме сумарно 1 млрд камер, що будуть розпізнавати обличчя і порівнювати його з базами правоохоронців.

Понад 30 тисяч життів на рік мають врятувати машини з автопілотом.

Країна-лідер із розвитку ШІ — Сполучені Штати — інвестувала 10 мільярдів доларів у дослідження і розвиток технології. Водночас Китай щороку реєструє дедалі більше патентів. Очікується, що за наступні 5 років їхня кількість зросте вдвічі.

В Японії дослідили власне виробництво і дійшли висновку, що 70% заводів країни можна автоматизувати. У цьому напрямі вони й рухаються.

Великобританія, а саме держапарат, фінансово забезпечує майже 1000 докторів наук, що працюють над ШІ.

Якщо саме ці напрямки тобі цікаві, ти бачиш своє майбутнє в ІТ-сфері та хочеш удосконалити та модернізувати світ, в якому ти живеш, почни вивчати Штучний інтелект разом із нами! Кафедра штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій запрошує тебе на навчання!