Найперспективніший напрямок в сфері науки

10:30, 08-05-2021

Державний Університет Телекомунікацій запрошує вас долучитися до найпопулярнішого напрямку в сфері науки «Штучного інтелекту».

На сьогоднішній день штучний інтелект– це одна з галузей, що розвиваються настрімкіше.  ЗМІ рясніють новинами про нові успіхи розвитку ШІ: роботи вже можуть створювати фейкові відео, вираховувати браконьєрів за півсекунди та навіть створювати сюрреалістичні картини.

Засновник Microsoft Білл Гейтс прогнозує, що продуктивність виробництва збільшиться удвічі, якщо у нього впровадять ШІ. Так, буде менша необхідність у людських ресурсах. Засновник Microsoft наголошує, що такі прогнози зовсім не означають, що потрібно буде масово звільняти співробітників. У перспективі замінені будуть рутинні або дуже процесні посади і функції.

Тож зараз фахівці з розвитку ШІ дуже затребувані. За словами провідного фахівця зі штучного інтелекту компанії SMART business Андрія Беласa, це пояснюється тим, що завдань, які потрібно розв’язувати раптово, стало дуже багато, а якісно підготовлених фахівців досить мало.

Водночас експерт поділився переліком перспективних професій в галузі АІ. Серед них:

• Data Scientist – як сукупна спеціальність, яка об’єднує різні напрями діяльності у сфері ШІ;
  • Data Engineer – фахівець із завантаження, зберігання та первинної обробки даних;
  • DevOps – фахівець з налаштування інфраструктури;
  • Machine Learning Researcher – фахівець, який буде досліджувати і створювати нові ефективні методи машинного навчання:
  • Software Developer – фахівець, який допоможе запрограмувати та інтегрувати математичні моделі в програмний продукт.

Якщо саме ці напрямки тобі цікаві, ти бачиш своє майбутнє в ІТ-сфері та хочеш удосконалити та модернізувати світ, в якому ти живеш, почни вивчати Штучний інтелект разом із нами!