Участь у робочій нараді з питань вступу та навчання іноземців

10:33, 19-10-2020

Кафедра української мови та відділ міжнародних зв’язків Державногоу університету телекомунікацій 16.10.20 взали участь у робочій нараді, яку ініціював ICenter - Центр інноваційного розвитку КНУ імені Тараса Шевченка.

На нараді йшлося про створення платформи для потенційних іноземних студентів як інноваційний та надзвичайно актуальний продукт сьогодення у рамках проєкту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, про привабливість і залучення до навчання у навчальних закладах України іноземних студентів у зв’язку із зменшенням їх за відомих причин.

Порушились питання:

• Що можемо зробити сьогодні?
  • Обмін досвідом.

Було презентовано програму 15 кроків здійснення супроводу іноземця від заходу його на сайт до наказу про зарахування.

Мета: спростити процедуру (за підтримки МОН України, інших органів і відомств, які причетні до організації навчання іноземців в Україні).

Заступник міністра освіти А.О. Вітренко на зустрічі сказав: “Питання навчання іноземних студентів є одним із найактуальніших питань”. Він зазначив, що Президентом України видано Указ №210, який стосується популяризації вищої освіти в Україні серед іноземців зокрема.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси