Укр.

CEE 2016 - масштабна виставка електроніки

19:27, 14-10-2016

CEE 2016 - масштабна виставка електроніки, електротехніки та ІТ в Україні.

До уваги відвідувачів окремої великої експозиції з системної інтеграції запропоновані корпоративні рішення з уніфікованих комунікацій, відеоспостереженню, бездротовому зв’язку, мережевої безпеки, відео-конференц-зв’язку, хмарним напрямкам, безпеці і багатьом іншим напрямкам на базі робочих станцій, серверів та систем збереження даних, активного і пасивного мережевого обладнання, системного та прикладного програмного забезпечення, які постачаються ERC.

Студенти першокурсники кафедри ТТ відвідали виставку разом з куратором к.т.н. Іриною Зенів. Приємно було зустріти і наших старшокурсників та маґістрів, які не лише цікавляться найсучаснішими технолоґіями, але і фахово-правильно знайомляться з представниками компаній, розвідуючи про можливості працевлаштування.

Така активна позиція обов’язково знайде своє втілення, чому підтвердженням є зустріч з нашим випускником. Павло працює провідним фахівцем з професійного розвитку на фірмі СОНІ та переказує вітання викладачам ДУТу.  Друзі, слідкуйте за оголошеннями про конференції та виставки, саме тут у вас зв’яжуться контакти з майбутніми колегами та роботодавцями!