Укр.

НА САЙТІ ДУТ СТВОРЕНА СТОРІНКА З ІНФОРМАЦІЄЮ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН

15:08, 05-11-2015

На сайті Державного університету телекомунікацій, зусиллями СтудРади Навчально-наукового інституту захисту інформації, започаткований розділ з інформацією для іноземних абітурієнтів під назвою «Foreign».

На сторінці даного розділу розміщені матеріали для вступників на різних мовах світу (англійська, російська, туркменська, грузинська, французька, арабська, перська або фарсі та турецька). Робота по розширенню різноманітності мов продовжується.

Посилання на сторінку тут