Укр.

День відкритих дверей в Навчально-науковому інституті захисту інформації

15:47, 21-03-2016

18 березня 2016 року в Навчально-науковому інституті захисту інформації пройшов День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти відвідали аудиторії та лабораторії кафедр інституту, ознайомилися з умовами навчання та сучасним обладнанням, яке використовується у навчальному процесі.

Перед учнями виступили представники ННІЗІ: директор інституту, д.т.н., професор Шевченко Віктор Леонідович, завідуючий кафедрою Управління інформаційною безпекою, д.т.н., с.н.с. Наконечний Володимир Сергійович та старший викладач кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Хмелевський Ростислав Миколайович.

Присутнім було доведено актуальність професійної підготовки, яка проводиться в інституті, особливості діяльності фахівців галузі інформаційної та кібернетичної безпеки.