Новий підручник «Інформаційний та кіберпростори: проблеми безпеки, методи та засоби боротьби»

11:49, 15-04-2016

Викладачами кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Навчально-наукового інституту захисту інформації Державного університету  телекомунікацій видано підручник «Інформаційний та кіберпростори: проблеми безпеки, методи та засоби боротьби».

У підручнику висвітлено головні ознаки таких понять, як інформаційне суспільство, інформаційний і кіберпростори, інформаційна та кібербезпека. Розкрито основи їх формування та розвитку, досліджено їх сутність, основний зміст та складові. Значну увагу приділено типовим інцидентам у сфері високих технологій, методам і засобам реалізації атак на інформаційний і кіберпростори та тим заходам, які можуть послабити їх деструктивний вплив. Розглянуто методи та засоби боротьби в інформаційному і кіберпросторах, а також досліджено особливості захисту сучасної інфосфери в умовах стороннього кібернетичного впливу.

Виклад зорієнтовано на фахівців у галузі кібернетичної безпеки. Пропонований матеріал буде корисний науковим та науково-педагогічним працівникам, профіль діяльності яких пов'язаний з питанням забезпечення інформаційної безпеки, а також аспірантам, магістрам і студентам вищих навчальних закладів, що спеціалізуються у сфері організації та управління інформаційною і кібербезпекою згідно з освітнім напрямом «Інформаційна безпека».