Перший крок до європейської освіти в галузи інформаційної безпеки

16:28, 13-06-2016

Студенти-магістранти Навчально-наукового інституту Захисту інформації завершили всі приготування до поїздки до Літньої школи, проект Темпус.

Нагадаємо, що за умовами організаторів проекту, Державному університету телекомунікацій було виділено квоту – 4 студента. Відповідно до цього було відібрано найкращих студентів, котрі володіють як знанням профільних предметів, так і англійської мови. На стадії підготовки до подорожі студенти приготували усі необхідні документи, було проведено координаційну зустріч та узгоджені деталі поїздки.

Літня школа Темпус проходитиме на базі Львівської політехніки, в період з 27 червня по 8 липня 2016 року. Студентам буде прочитано курс Цифрова криміналістика, Тестування на захист від несанкціонованого доступу та етичний злом, Мережна та “хмарна” безпека, Аналіз шкідливого програмного забезпечення, Безпека бездротових мереж.

Вітаємо студентів із отриманням такої нагоди для розширення своїх знань, можливостей і кругозору, бажаємо нових досягнень у професійній діяльності та навчанні!