Укр.

Інноваційне навчання – для цифрового покоління

11:42, 21-10-2022

Коли професія стає способом життя, то робота перетворюється на мистецтво.

Бізнес в Україні потребує висококваліфікованих спеціалістів в сфері цифровізації управління та бізнес-процесів, тому для заповнення цієї потреби, наразі відбувається інтенсивна навчальна робота в Державному університеті телекомунікацій, який ефективно поєднує навчання ІТ спеціалістів технічного направлення зі сферою управління для бізнесу: менеджери в ІТ-сфері, підготовка до цифровізації економіки і підприємницької діяльності, новітні підходи до вивчення ринку.

Система навчання в університеті носить профорієнтаційний характер починаючи з І курсу: теоретичні та практичні знання, вміння, навички, які надаються майбутнім спеціалістам, будуть використовуватися на рівні швидкого реагування, адже нинішнє цифрове покоління розвивається у супроводі цифрових технологій, цифрового світогляду.

Дисципліна «Менеджмент», як основа спеціалізації, включена в освітній процес з самого початку навчання для формування відповідних компетенцій, позитивної самооцінки, високої продуктивності навчання та практики. Студенти відразу знайомляться з майбутньою професією, мають сформувати розуміння, що менеджер  – це управлінець-митець, який досконало володіє мистецтвом об’єднання колективу для досягнення цілей компанії, результативне управління ресурсами, а успіх компанії залежить від професійної підготовки менеджера.

Освітній процес в університеті відбувається у різних форматах, залежно від умов, але обов’язково із елементами практики, зацікавленістю студентів у розробках своїх ідей, елементів бізнес-планів, побудов структур майбутніх компаній, вміння презентувати свої ідеї і зацікавити інших.

Принцип успіху: ефективне використання часу-теорія-практика-досвід-керівництво.

З цього починається великий та цікавий шлях в менеджмент, який представлений інтелектуально-розумовими ресурсами молоді цифрового покоління, що є запорукою технологічного розвитку нашого суспільства.