Укр.

Чи потрібно менеджеру вивчати сферу SMM-діяльності?

14:47, 07-12-2023

Що таке взагалі SMM? Фахівці цієї сфери створюють та оформлюють спільноти та публічні сторінки для бізнесу в соціальних мережах, наповнюють їх контентом, а саме постами з текстом, фото та відео, посиланнями на сайт. Також займається рекламою в соціальних мережах.

Якщо вміти правильно працювати, то  широке охоплення аудиторії вам гарантоване. А це приведе вас до реклами фірми та великої кількості клієнтів.

Не існує бізнесів, які не можна було б уявити у соціальних мережах як для збільшення продажів, так і для налагодження контакту з аудиторією чи підтримки репутації бренду.

Серед переваг роботи SMM-фахівцем можна назвати: особистий розвиток, гнучкий графік та роботу без прив'язки до офісу.

SMM дозволяє бізнесу створювати цікавий контент і ділитися ним в облікових записах соціальних мереж. Це дозволяє привертати увагу людей та викликати їх інтерес до продукту чи послуги. Завдяки SMM, бізнес може встановити прямий зв'язок з клієнтами та відповідати на їхні запитання або дати зворотний зв'язок у реальному часі.

За SMM майбутнє! Вступай на кафедру «Менеджменту» та давай навчатись разом!