Укр.

Підвищення кваліфікації на кафедрі Менеджменту: Зміцнення викладання та отримання професійних навичок для організації навчального процесу

12:07, 14-12-2023

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій випускає перспективних здобувачів вищої освіти та надає їм ті навички і уміння, які допоможуть при працевлаштуванні. Для того щоб випускники спеціальності 073-Менеджмент мали змогу отримати практичну складову та активізуватися в суспільстві, необхідно працювати над своїм збагаченням і саме цьому сприяють науково-педагогічні працівники кафедри Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Доцент кафедри менеджменту, к.е.н., доцент Маковецька Ірина Миколаївна стала учасником курсу «Облік у бюджетних установах (еталон)» на програмному середовищі КП «Дебет Плюс» та успішно пройшла курс з 03 жовтня 2023 року по 06 грудня 2023 року. Курс складався з семи цікавих тем, а саме:

• Тема 1. Облік запасів.

• Тема 2. Облік необоротних активів.

• Тема 3. Облік фінансових активів.

• Тема 4. Облік зобов’язань.

• Тема 5. Облік розрахунків по заробітній платі.

• Тема 6. Облік доходів та видатків.

• Тема 7. Інвентаризація та звітність бюджетних установ.

Кожна тема була підкріплена відеозаписом зустрічей, покроковими інструкціями та тестовими завданнями в програмі Moodle.debet.com.ua.

Курс «Облік у бюджетних установах (еталон)» призначений для ефективного управління підприємством де без своєчасної бухгалтерської інформації про реальний фінансовий стан не можливо обійтися будь-якому фіхівцеві, а сам курс є еталоном для формування управілнських підходів та методів ведення бізнесу.

Фахівцями від КП «Дебет Плюс» були надані докладні роз’яснення, рекомендації та управлінські інструменти учасникам процесу щодо продуктивного застосування нових можливостей у сфері підвищення науково-педагогічними працівниками кваліфікації.

Набутий учасниками програми досвід буде корисним для розвитку їх цифрових компетентностей та сприятиме активному використанню ними при організації навчального процесу в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій.