Укр.

Сходини до успіху: студенти ДУІКТ отримали сертифікати від компанії партнера

12:38, 25-04-2024

23.04.2024 відбулося Урочисте вручення здобувачам другого курсу спеціальності менеджмент сертифікатів користувача програмного забезпечення для управління документообігом підприємства «M.E.Doc.Бізнес». Цей курс був проведений у тісному співробітництві з нашим партнером, розробником M.E.Doc Linkos Group.

Під час навчання наші студенти отримали цінний досвід роботи з сучасним програмним забезпеченням, а також взаємодіяли з представниками компанії, що дозволило їм краще зрозуміти особливості та переваги цієї системи управління документами.

Це важлива подія, яка підвищить конкурентоспроможність майбутніх випускників університету на ринку праці, адже програмне забезпечення M.E.Doc.Бізнес відоме своєю ефективністю та широким функціоналом. Інтеграція курсу в навчальний процес стала важливим кроком у підготовці студентів до майбутніх професійних викликів у сфері менеджменту.

Щиро дякуємо команді M.E.Doc за співпрацю та внесок у розвиток нашої освітньої програми та сподіваємося на подальше плідне співробітництво!

Вітаємо студентів з успішним завершенням курсу та отриманням сертифікатів! Бажаємо вам подальших досягнень у вашій навчальній та професійній діяльності.