Укр.

Участь у конференції «Університети України як суб’єкти антикорупційної діяльності держави»

11:11, 19-10-2016

30 вересня 2016 р. представники кафедри менеджменту (а саме: завідувач кафедри Гудзь О.Є. та доцент кафедри Глушенкова А.А.) взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Університети України як суб’єкти антикорупційної діяльності держави», м. Київ, яка була організована за сприяння Королівського посольства Норвегії в Україні, Міжнародного фонду соціальної адаптації, Університету Nord (Норвегія).

До роботи конференції долучилися представники антикорупційних органів державної влади, Міжнародного фонду соціальної адаптації, норвезькі спеціалісти та представники численних університетів України.

Робота конференції була організована по трьом секціям:

СЕКЦІЯ 1: Стан питання антикорупційної діяльності в Україні. Державні програми та міжнародні зобов'язання. Попередні результати і складнощі у виконанні окреслених завдань. Результати виконання міжнародних програм з питань антикорупційної діяльності.

СЕКЦІЯ 2: Робота університетів України і можливості норвезьких фахівців NORD Університету в організації співпраці в підготовці фахівців і проведення наукових досліджень. Досягнуті результати та напрямки розвитку міжнародного співробітництва.

СЕКЦІЯ 3: Пропозиції українських і норвезьких фахівців з організації консалтингової діяльності, освітньої та виховної роботи в університетах.

Докладніше з тематикою виступів можна ознайомитись в програмі конференції.

Підсумком конференції стала наукова дискусія, в результаті якої були сформульовані основні пріоритетні напрямки антикорупційної діяльності вищих навчальних закладів України та задекларована необхідність подальшої співпраці щодо вирішення цієї надзвичайно актуальної для України проблеми.