Укр.

Патент на вуличний ліхтар з функцією очищення повітря

21:30, 17-01-2016

Винахідник Tony Thomas Narikulam розробив ліхтар у вигляді гібрида освітлювального приладу, що працює від сонячної енергії, і системи очищення повітря під назвою Eco-Mushroom!

Як же працює цей винахід, на який необхідно отримати патент? А ось як: навколишнє повітря всмоктується у фільтри через верх ліхтаря, потім відбувається його очищення, і повітря вирушає у вентиляційний отвір, розташований на висоті близько двох метрів.

Після фільтрації пил і бруд залишаються в накопичувачі і можуть бути видалені під час технічного обслуговування.

Найцікавіше, що система, яка підтримує роботу фільтру і світлодіодних ламп, працює за рахунок сонячних панелей. Також еко-ліхтар оснащений вбудованою системою моніторингу, і раз на добу відправляє показники і сповіщення про свою роботу до центральної станції управління. І відповідно до цих даних центр управління розробляє графік очищення ліхтарів.

Розумний ліхтар!