Укр.

АРМІЯ ІЗРАЇЛЮ СТАЄ "СОНЯЧНОЮ"

19:58, 28-10-2016

Ні для кого не секрет, що Ізраїль - сонячна країна. У зв'язку з цим, командування ізраїльської армії прийняло рішення про повний перехід на альтернативне джерело електроенергії за допомогою сонячних батарей. Дизельні генератори будуть замінені на сонячні електростанції, які, в свою чергу, будуть поставляти електроенергію військовим базам по всій країні.

Перехід на сонячну електроенергію понесе за собою значне зниження витрат, що також позитивно позначиться на навколишньому середовищі в усій країні. На даний момент сонячні електростанції розглядаються не тільки для Ізраїльської армії, але і для державних будівель. В першу чергу для медичних установ. Адже перебої в електриці - це одна з ключових проблем країни. Перехід на сонячну енергетику може цілком і повністю подолати енергетичну кризу в країні.