Укр.

А чи знаєте ви, скільки американська армія купує енергії сонця і вітру?

11:48, 14-11-2016

Американська армія підписала контракт в сфері відновлюваної енергетики. Це буде найбільший енергетичний проект американської армії, для реалізації якого була обрана корпорація Apex Clean Energy. Згідно з умовами договору, Apex Clean Energy Inc. буде поставляти 56 мегават електроенергії, отриманої за допомогою енергії вітру і сонця, на базу Форт Худ в Техасі.

Даний договір підписаний строком на 30 років, а його вартість становить $ 497.4 мільйонів, що, згідно із заявами представників американської армії, на $ 168 мільйонів дешевше традиційної електроенергії.

Сонячна електростанція буде побудована безпосередньо на території військової бази, а вітряна електростанція буде побудована неподалік за межами бази. Очікується, що починаючи з наступного року, протягом 28 років ці дві електростанції будуть повністю забезпечувати військову базу Форт Худ.

Для американської армії даний проект не є першим. Американська армія вже споживає 600 мегават відновлюваної енергії.