Агросектор переходить на IT-технології: в Києві пройде форум по впровадженню інновацій в АПК

16:34, 20-11-2016

У Києві в п'ятницю, 25 листопада, пройде Перший спеціалізований форум з інноваційних технологій IT в АПК Smart Agro Forum. Експерти розкажуть про досвід впровадження IT технологій і розробці програмного забезпечення для використання агротехніки та агротехнологій на виробництві.

Під час Smart Agro Forum експерти обговорять перехід IT технологій з лабораторій і офісів на поля і підприємства, розкажуть про нововведення, які віббулися в сфері IT-технологій, ПО і технологій, які впровадженні у виробництво.

Найбільш обговорюваними темами стануть: автоматизація виробництва АПК на всіх рівнях; CRM програми для HR-директорів АГРО компаній; розробка програм, модулів і мобільних додатків; моніторинг аграрних ресурсів і формування звітності; «Господарські» конфігурації для 1С; платформи в інтернеті для швидкого і зручного обміну інформацією; системи комерційних комунікацій і тендерних систем; збереження і захищена передача комерційної інформації; smart-ферма і багато іншого.

Відзначимо, що до участі і обговорення актуальних питань, пов'язаних з IT-технологіями в агропромисловому секторі, запрошені ТОП - менеджери ключових українських підприємств.

http://smartagroforum.com/ - офіційна сторінка форуму в інтернеті.