Укр.

КОМПАНІЯ APPLE ЗАПУСКАЄ НОВУ КОМПАНІЮ ДЛЯ ПРОДАЖУ НАДЛИШОК СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

15:33, 11-12-2016

Компанія Apple, має довгий послужний список зелених інвестицій у будівництво сонячних станцій у декількох країнах, включаючи Китай. Компанія виробляє достатньо сонячної енергії для задоволення 93 відсотків своїх глобальних енергетичних потреб, згідно з останньою доповіддю: "Екологічна відповідальність компанії Apple". У минулому році Greenpeace навіть назвав каліфорнійську компанію "Світом зелених технологій" за її зусилля у стійкій діловій практиці, так що не дивно, що компанія Apple йде на один крок попереду.

У новинах Apple у галузі продажу енергії від 9to5Mac, повідомлялося, що з 6 червня Федеральна комісія з регулювання енергетики (FERC) може легально продавати електроенергію за ринковими цінами, так як нове підприємство не є достатньо великим. Цільова аудиторія для компанії Apple Energy трохи незрозуміла на даному етапі. Більшість компаній продають надлишок сонячної енергії для корпоративних клієнтів, але деякі підозрюють, що компанія Apple, може продати надлишки енергії, що виробляються сонячними батареями на даху, штаб-квартирі у Купертіно, штат Каліфорнія та місцевим жителям.

За матеріалами: www.inhabitat.com