Укр.

«Зелена» енергетика для пива

14:18, 01-04-2017

Найбільша в світі компанія з виробництва пива Anheuser-Busch InBev планує на 100% перейти на поновлювані джерела енергії.

Перехід AB InBev на поновлювану електроенергію почнеться в Мексиці, де розташований найбільший пивоварний завод компанії - в м. Сакатекас. На заводі встановлять сонячні панелі, які забезпечать 25% виробництва енергією. Іншу частину електроенергії завод закуповуватиме у компанії Iberdrola - але тільки виробленої зеленими джерелами.

AB InBev вже підписала угоду про закупівлю електроенергії з компанією Iberdrola на поставку 490 ГВт-год електроенергії на рік. Це дозволить покрити всі виробничі потреби в електроенергії в країні. Компанія, таким чином, може стати найбільшим виробником сектора споживчих товарів в світі, безпосередньо які закуповують поновлювану електроенергію.

Угода з Iberdrola, як очікується, також призведе до збільшення обсягів генерації вітряної та сонячної енергії в Мексиці більше ніж на 5%. Так як Iberdrola планує побудувати і встановити вітрогенератори загальною потужністю 220 МВт в береговій зоні штату Пуебла. Виробництво електроенергії вітропарк має розпочатися в першій половині 2019 року.