Укр.

У Нью-Йорку встановили понад 100 МВт сонячних електростанцій

14:20, 01-04-2017

У вересні минулого року мер Нью-Йорка Білл де Блазіо поставив за мету збільшити потужності сонячної генерації в мегаполісі до одного гігаватта до 2030 року. Сьогодні місто досягло 10% цієї мети.

В іншому штаті Нью-Йорк розвиток сонячної енергетики відбувається більш високими темпами. В округах Суффолк і Нассау, які займають більшу частину Лонг-Айленда, встановлена ​​потужність об'єктів фотоелектричної генерації перевищила 280 мегават ще шість місяців тому. В цілому в штаті на кінець року діяло близько 750 МВт сонячних електростанцій.

За оцінками онлайнових засобів сонячної картографії, таких як проект Google Sunroof і Mapdwell, 100 МВт - це менше 1% технічного потенційного дахів міста, які підходять під установку сонячних електростанцій.

Причинами повільного прогресу Нью-Йорка в розвитку фотоелектричної генерації (в порівнянні з рештою штатом) є складні процедури отримання дозволів в департаменті будівництва, а також місцеві пожежні вимоги, які веліли залишати вільною шестіфутову (двометрову) зону від краю плоских покрівель.

Проте, сонячна енергетика в Нью-Йорку буде розвиватися динамічно. Сонячні електростанції стають дешевшими, а в штаті, на додаток федеральних програм, діє своя програма стимулювання розвитку сонячної генерації NY-Sun (нью-йоркське сонце). Крім того, місту та штату потрібні нові джерела енергії в зв'язку закриттям в 2021 атомної електростанції, що постачає регіон.