Укр.

XXI міжнародна виставка ЕlcomUkraine 2017

14:27, 01-04-2017

11 - 14 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться XXI міжнародна виставка ЕlcomUkraine 2017.

Двадцять років виставка успішно зберігає репутацію самого масштабного в Україні форуму енергетики, електротехніки, промислової автоматизації та світлотехніки. З року в рік виставка підтверджує свою затребуваність, на неї покладають великі надії і вірять в те, що саме тут будуть знайдені правильні шляхи вирішення виробничих завдань.

Форум ЕlcomUkraine - важлива і незамінна бізнес-подія, яка збирає на єдиному майданчику ринок, наочно відображає стан і основні тренди його розвитку. Спільно і на одному майданчику проходять виставки: EIA: електроніка і промислова автоматизація, GREEN EXPO | альтернативна електроенергетика, ТЕХНОПРИВОД.

Кожен з вас зможе стати учасником цієї воістину цікавої виставки після реєстрації, перейшовши за посиланням: http://www.elcom.ua.