Необхідність вивчання енергоефективних технологій

15:35, 30-11-2017

Останнім часом, широкого розвитку та впровадження набувають енергоефективні технології, які в свою чергу дозволяють реалізовувати «зелені проекти».

Для можливості успішного працевлаштування, студентам викладатиметься дисципліна «Проектування енергетичних систем на основі відновлювальної енергетики».

Дана дисципліна надає можливість отримати нові знання про основні технології вибору оптимального рішення у альтернативній енергетиці на основі ретельного аналізу вихідних даних для створення проектів комерційних сонячних та вітрових енергетичних систем необхідних потужностей, а також вибір устаткування для реалізації надійної проектної бази.

Ключові моменти, які розглядаються:

• Успішні приклади реалізації «зелених» проектів;
  • Енергоефективні та «чисті» технології – гарантія підвищення конкурентоспроможності економіки;
  • Інвестиційна привабливість проектів у сфері відновлюваної енергетики - погляд інвесторів;

Таким чином, навчаючись на кафедрі Енергоефективних технологій, наш студент, буде в пріоритеті «сьогодні» та «затвра» адже питання енергонезалежності досить актуальне.