Шановні студенти-старшокурсники кафедри Системного аналізу!

19:07, 21-01-2024

Маємо для вас пропозицію про вакансії від ГУ ДСНС України для працевлаштування на перше робоче місце випускників-бакалаврів, або випускників-магістрів.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата:

• Участь у створенні інформаційних та інформаційно-комунікаційних систем, що забезпечують централізоване управління силами та засобами.
  • Технічна підтримка, супроводження та адміністрування відомчих інформаційно-комунікаційних систем.
  • Обслуговування серверного, периферійного та комп’ютерного обладнання;
  • Організаційний супровід електронного комунікаційного обладнання та програмних комплексів спеціальної інформаційно-комунікаційної системи.
  • Організаційно-технічні заходи щодо налаштування, відновлення та ремонту серверного, периферійного та комп’ютерного обладнання.
  • Організація та здійснення роботи з адміністрування інформаційно-комунікаційної мережі, систем та ресурсів, системи ІР-телефонії, системи відеонагляду та спостереження, системи відеоконференцзвʼязку, ефективного функціонування засобів обчислювальної техніки.

Тих, хто зацікавився представленою вакансією просимо звертатись безпосередньо до завідуючого кафедри в 125 кабінет.

Шановні школярі-випускники 2024 року наш університет завжди піклується про працевлаштування своїх студентів, які закінчують навчання з отриманням дипломів бакалаврів і магістпрів.

Запрошуємо абітурієнтів 2024 року до вступу на навчання на кафедру Системного аналізу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.