Укр.

Засідання кафедри системного аналізу

14:14, 03-06-2016

Об 11-20 03.06.16 завідувач кафедрою Системного аналізу доцент, к.т.н. Браіловський Микола Миколайович провів підсумкове засідання кафедри.

Було розглянуто наступні питання:

• Затвердження річних звітів викладачів кафедри.

• Перспективні робочі плани кафедри на наступний 2016 – 2017 навчальний рік.

• Попередній аналіз складання студентами літньої сесії.

• Залучення нових абітурієнтів – випускників загальноосвітніх, спеціалізованих шкіл та коледжів.

У підсумку було визнано, що усі викладачі кафедри повністю виконали учбові плани 2015 – 2016 навчального року. За літній період викладачі кафедри мають ввести корегування у плани учбових дисциплін, згідно вимог робочого плану новоствореної кафедри Системного аналізу. За попереднім аналізом, складання літньої сесії студентами усіх груп відбувається задовільно. За попередніми анкетами абітурієнтів було залучено більш ніж 40 випускників шкіл та 30 випускників коледжів.

Одностайною думкою усіх викладачів діяльність та досягнення кафедри визнано відповідними до високих загальноосвітніх вимог!