Укр.

Грудневі вебінари від Embarcadero Technologies

10:09, 05-12-2016

Компанія Embarcadero проводить безкоштовні вебінари. Запрошуються всі, хто цікавиться розробкою настільних задач, корпоративних систем і додатків для мобільних пристроїв. Участь безкоштовна, але попередньо потрібно зареєструватися за вказаними нижче посиланнями.

1. Майбутнє звітності в Delphi. Плани розвитку FastReport VCL/FMX для нових версій Embarcadero RAD Studio.

07 грудня 2016 12:00 мск.

Презентація покаже, що нового можна очікувати в напрямку розвитку FastReport VCL/FMX. Співробітник і провідний розробник Fast Reports продемонструє багато нововведень майбутніх версій, і розповість про плани співпраці з компанією Embarcadero і перспективи розвитку продуктів для нових платформ.

Реєстрація за посиланням

2. Розробка P2P Мобільних додатків, створення додатків-компаньйонів для існуючих настільних систем за допомогою технології App Tethering

21 грудня 2016 12:00 мск.

Технологія App Tethering дає можливість розроблюваним, або раніше створеним додаткам VCL/FMX використовувати P2P взаємодію з іншими додатками, що працюють на тому ж самому або окремому пристрої. Ця технологія підкуповує простотою розробки і встановлення з'єднань, на думку багатьох користувачів, є ідеальною для швидкої адаптації вже наявних систем і створення нових прототипів. Вперше з'явилася в складі RAD Studio XE6, технологія розвивається і в 10.1 Berlin. Вебінар присвячений огляду сучасного стану технології і включає детальний розбір прикладів застосування її найважливіших можливостей.

Реєстрація за посиланням