Державний університет телекомунікацій знову радий бачити в своїх стінах абітурієнтів!

14:30, 08-05-2021

Локдаун вніс певні корективи в процеси спілкування з майбутніми студентами нашого університету. Але як тільки Київ вийшов із червоної зони, ми знову раді зустріти школярів, які зацікавлені в якісному навчанні та бажають отримати сучасну професію!

7 травня до нас завітали учні випускних класів Технічного ліцею Шевченківського району Києва. Викладачі університету проведи оглядову екскурсію, під час якої школярі змогли на власні очі переконатися в тому, що в Університеті створені всі умови для якісного навчання:

• Навчальні лабораторії університету обладнані сучасними програмно-апаратними комплексами та дозволяють вирішувати найрізноманітніші задачі в галузі інформаційних та телекомунікаційних технологій.
  • Лекційні аудиторії облаштовані мультимедійним обладнанням та спеціалізованими інформаційними стендами, в тому числі, від компаній-партнерів.
  • Інфраструктура університету забезпечує комфортні умови для всіх учасників навчального процесу – безкоштовний Wi-Fi, ІТ-кафетерій з доступними цінами, спеціальне обладнання для людей з обмеженими можливостями (інформаційні таблички шрифтом Брайля, пандуси тощо) та багато іншого.

Абітурієнти відвідали спеціалізовану навчальну лабораторію з вивчення програмних продуктів odoo та IBM, де мали можливість ознайомитись з оснащенням лабораторії та поспілкуватися із студентами спеціальності Системний аналіз.

Під час зустрічі старший викладач кафедри Системного аналізу Штіммерман Аксєія Миколаївна детально розповіла про переваги навчання на спеціальності Системний аналіз у порівнянні з іншими закладами вищої освіти:

• Орієнтованість освітньої програми на сучасні тенденції ІТ-галузі, зокрема, вивчення спеціалізованих курсів з аналізу вимог, бізнес-аналітики, моделювання інформаційних систем, технологій Data Science, Big Data, Business Intelligence, UX/UI дизайну, тестування та QA.
  • Посилене вивчення англійської мови, яка по суті є мовою професійного спілкування в галузі ІТ.
  • Можливість отримати під час навчання сертифікати від компаній-партнерів кафедри та університету, що надає випускнику можливість претендувати на високооплачуване робоче місце.
  • Найнижча вартість в м. Київ на контрактній формі навчання – найважливішим для нас є не ваш фінансовий стан, а ваше бажання вчитися!

Чекаємо нових абітурієнтів до нас на екскурсії і бажаємо всім успіху при вступі до нашого Університету!