Підприємництво та торгівля – спеціальність майбутнього!

14:38, 22-01-2024

В сучасному світі, який швидко розвивається важко зробити вірний вибір професійного розвитку особистості! Це пояснюється наявністю широкого спектру спеціальностей, що вимагає нинішній ринок праці. Найбільш актуальною з них є  спеціальність 076 “Підприємництво та торгівля”.

Освітня програма «Підприємництво та торгівля», розроблена кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, орієнтована на підготовку фахівців майбутнього.

«Підприємництво та торгівля» дає можливість випускникам:

Випускники спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» - це майбутні:

• керівники (директори) підприємств, установ та організацій;
  • комерційні директори підприємства;
  • керівників підрозділів з продажу в гуртовій та роздрібній торгівлі;
  • керівники функціональних підрозділів підприємств (економічних, фінансових, адміністративних, кадрів та соціально-трудових відносин, маркетингу, матеріально-технічного постачання);
  • керівники проектів та програм, керівники малих підприємств без апарату управління;
  • менеджери підприємств, установ та організацій та їх підрозділів незалежно від видів економічної діяльності;
  • товарознавці-експерти;
  • керуючі магазинами;
  • експерти з якості товарів;
  • фахівці в галузі фінансів та торгівлі;
  • агенти з комерційного обслуговування та торговельні брокери;
  • фахівці з логістики;
  • бізнес-аналітики.

Ласкаво просимо реалізувати Ваші амбітні плани, вступаючи до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій на кафедру підприємництва, торгівлі та біржової діяльності!