Укр.

Креативність-запорука становлення та професійного зростання підприємницької особистості

11:01, 27-01-2024

Підприємництво в умовах сьогодення - це поєднання трьох ключових елементів: креативного підходу, підприємницьких здібностей та професійного зростання особистості.

Креативний підхід спонукає до пошуку нових ідей та непереборне бажання створити щось унікальне. Саме втілення унікальних планів, ідей та задумів допомагає підприємцю сьогодення посісти достойне місце на ринку праці.

Підприємницький погляд та здібності дають широкі можливості сприймати та оцінювати навколишнє середовище, аналізувати ринок та цільову аудиторію для розвитку власного бізнесу.

Професійне втілення – це бізнес-конструктор, за допомогою якого підприємець досягає бажаної мети.

В Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» дає можливість здобувачам отримувати необхідні загальні та професійні компетенції, які в майбутньому обов’язково будуть застосовані при реалізації особистості як успішного бізнесмена чи підприємця.

Викладачі кафедри завжди підтримують та допомагають розвивати креативний підхід під час виконання завдань, заохочують студентів до розкриття підприємницького потенціалу кожного здобувача, використовуючи інноваційні технології навчання.

На нашій кафедрі Вам завжди буде забезпечено отримання глибоких та сучасних знань та всебічна підтримка на шляху становлення професійної особистості!